10 лютого. Прес-конференція з теми "Театральний фестиваль "ЛЮТИЙ/FEBRUARY"

10 лютого. Прес-конференція з теми "Театральний фестиваль "ЛЮТИЙ/FEBRUARY"
начало:
10.02.2016 08:15
завершение:
10.02.2016 08:50
Прес-анонс: «Восьмий театральний фестиваль «ЛЮТИЙ/FEBRUARY» у Херсоні»
У середу, 10 лютого, об 10:15 в Кризовому медіа-центрі Херсон (Вул. 9 Січня 30, 1 поверх, оф.33) відбудеться прес-конференція з теми «Восьмий театральний фестиваль «ЛЮТИЙ/FEBRUARY» у Херсоні».
Спікери:
• Андрій Май – куратор фестивалю «ЛЮТИЙ/FEBRUARY», режисер, драматург (Київ);
• Євген Марковський – драматург (Херсон).
ЛЮТИЙ\FEBRUARY – це перший зріз постановок сучасних драматургів, а також режисерів, які працюють з новою драмою і сьогоднішнім дискурсом. На початку своєї діяльності в 2009 році ЛЮТИЙ/FEBRUARY задумувався як фестиваль режисерських дебютів в м.Херсон. Основну програму театрального фестивалю ЛЮТИЙ\FEBRUARY цього року вперше переміщено до Києва. 8мий ЛЮТИЙ\FEBRUARY презентує проекти української нової драми, створені за останні роки.
Зараз в Україні активно відкриваються нові театри, що працюють з затребуваними українськими драматургами. У цьому театральному сезоні розпочали роботу 4 нових театри в Києві («Театр переселенця», «PostPlayТеатр», «Дикий театр», «mytheatre\майтеатр») – результати роботи яких представлено в рамках програми ЛЮТИЙ\FEBRUARY.
Протягом останніх десятиліть український театр був законсервованим не тільки для нових текстів і форм, але і для нових імен. Фестиваль «Тиждень актуальної п’єси» (який зараз є співорганізатором ЛЮТИЙ\FEBRUARY) мав на меті побороти цю замкнутість середовища. Під його патронажем проводилась Черкаська драматургічна лабораторія, з’явились та стали відомими імена нових драматургів, а також виникли творчі тандеми режисер-драматург. За 5 років діяльності покоління української нової драми від маргінального явища стало акумулюючою силою, представленою в ключових театрах країни.
Програма фестивалю увібрала в себе вистави Києва, Херсона, Черкас, Полтави, Львова, Харкова, які будуть показані протягом одного місяця. Після кожної вистави проходитимуть обговорення.
10.02.2016
248

Comments

No comments yet. Yours will be first!
EVENTS in the WORLD
http://sol-legas.com/events