28 травня. Покази DOCUDAYS UA в рамках ІІІ традиційного фестивалю ТИШО-ТИШО FEST

28 травня. Покази DOCUDAYS UA в рамках ІІІ традиційного фестивалю ТИШО-ТИШО FEST
Сімейний фестиваль, який в попередні рази збирав десятки тисяч учасників, проходитиме 28-29 травня просто неба на Набережній площі (спуск з проспекту Ушакова до річки Дніпро). Фест матиме багато локацій (ярмарки, концерти, майстер-класи, лекторії, стріт-фуд) та напрямків — музичний, творчий, освітній, дитячий відпочинок, гастрономічний, туристичний). Цього року Docudays UA вперше матиме свою локацію.

Партнерські громадські організації — МГО «Нова генерація» та ГО «Режисер. Орг.» запрошують всіх прихильників Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA 28 травня о 19.00 на показ декількох документальних стрічок та цікаві дискусії після їх перегляду.

Для показу на ТИШО-ТИШО ФЕСТі було відібрано декілька фільмів, серед них:

Фільм «Мова» (режисер С. Лисенко, Україна, 2016 рік). Фільм про діяльність активісток, які організували безкоштовні курси української мови на Сході та Півдні України та привозять у місті й містечка книжкові ярмарки, музичні гурти, проводять зустрічі з письменниками.

Фільм «Нові герої» (режисер Роман Бондарчук, Україна, 2011 рік). Цикл з трьох коротких історій про людей з різних куточків України про те, що перемогти несправедливість — можливо, якщо докласти зусиль, не боятися та не ламатися під тиском.

Фільм «Ромська мрія» (режисер Роман Бондарчук, Україна, 2013 рік) – це чотири історії про мешканців таборів Закарпаття. Дениса, Мирослава, Діану та Ренату вважають успішними в ромському середовищі, тож вони прагнуть бути взірцями. Цикл «Ромська мрія» — це дослідженя українськими документалістами про проблеми ромів Закарпатської області.

Фільм «Кровлі: кожному ковбою потрібен свій кінь» (режисер Андре Гьорманн, Німеччина, 2015 рік). Який хлопчик не мріє стати ковбоєм? А для 11-річного Кровлі, який живе з батьком на ранчо в Америці, це – звичний спосіб життя. Однак для того, аби стати «справжнім» ковбоєм, необхідно навчитися багатьом речам, а часом – і виявити неабияку сміливість. Для Кровлі цей шлях починається із завдання приборкати дикого коня.

Перегляд фільмів та дискусію після них супроводжуватиме модератор – регіональний координатор Мандрівного Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини DOCUDAYS UA в Херсонській області Оксана Глєбушкіна.

Вхід на показ вільний та безоплатний.
локация / областной центр:
Херсон
начало:
28.05.2016 16:00
завершение:
28.05.2016 19:00
28.05.2016
330

Comments

No comments yet. Yours will be first!