24 серпня. Відкриття арт-об'єкту ‪"#‎I_love_Skadovsk‬" (Скадовськ)

24 серпня. Відкриття арт-об'єкту ‪"#‎I_love_Skadovsk‬" (Скадовськ)

начало:
24.08.2016 15:00
завершение:
24.08.2016 15:40
адрес:
Скадовськ, площа біля центрального фонтану, вулиця Набережна
локация / областной центр:
Херсон
У Скадовську з'явиться новий арт-символ міста «I love Skadovsk».

24 серпня, у день 25-річниці Незалежності України, відбудеться урочисте відкриття арт-об'єкту на набережній частині міста. Ідея створення «I love Skadovsk» належить активістам Клубу Любителів Скадовська, популярного співтовариства активних городян.

Фінанси на реалізацію проекту зі створення арт-символу були зібрані через соцмережі www.facebook.com/groups/iloveskadovsk/.

По-справжньому народний проект «I love Skadovsk» був задуманий для покращення туристичної привабливості та наближення архітектури міста до європейського рівня. Відтепер усі бажаючі можуть сфотографуватися поруч з цим знаком, що символізує любов до Скадовська. Також метою проекту є донести до людей, що завжди є можливість запалювати серця, надихати оточуючих і творити самому. Як результат — Скадовськ отримає символ європейського рівня, який стане його візитною карткою, гордістю і натхненням для городян і гостей міста.

Запрошуємо всіх на урочисте відкриття #I_love_Skadovsk, яке відбудеться 24 серпня 2016 року о 18 годині, за адресою вул. Набережна, біля центрального фонтану, місто Скадовськ.
  • бесплатно
23.08.2016
586

Comments

No comments yet. Yours will be first!
EVENTS in the WORLD
http://sol-legas.com/events