(увага, новий час проведення) 28 жовтня. Публічні читання КНИГИ в Мандрах (Херсон)

(увага, новий час проведення) 28 жовтня. Публічні читання КНИГИ в Мандрах (Херсон)

начало:
28.10.2016 15:30
завершение:
28.10.2016 16:30
адрес:
в Kherson Art Hub Гимназическая, 30 А, Херсон.
локация / областной центр:
Херсон
Запрошуємо до спілкування та цікавої розмови про PR- стратегії та інформаціне просуваннz соціальних/культугних/молодіжних проектів, поговоримо про те, які знання потрібні та де їх шукати.

Ми представимо вам дуже цікавий посібник «Реклама. Конспекти копірайтера», який в даний час мандрує по Україні.

Херсон став одним з 26 міст України який зустрічатиме “книгу в мандрах” в рамках всеукраїнського книгооберту. Цей книгооберт об’єднає 26 українських міст.

МО “Нова генерація” підтримала проект «Книга в мандрах» організований для популяризації навчання та розвитку україномовної освітньої літератури.

Цей проект розпочали команда проекту «Реклама. Конспекти копірайтера» та Видавничий дім «Києво-Могилянська академія» у вересні.

Предстаниця МО “Нова генерація” Наталія Дорофєєва зустрічатиме посібник «Реклама. Конспекти копірайтера» в Херсоні 27 жовтня. А 28 жовтня книга буде презентована.

До цього книга вже проїхала майже всю Україну від Львова до Житомира побувала у Севєродонецьку та Слов”янську, З Запоріжжя книга іде до Кривого Рогу а потім мандрує до Херсону. Далі її чекають у Миколаєві, Одессі та Кропивницькому і це ще не все. Один і той самий примірник посібника «Реклама. Конспекти копірайтера» побуває у 26 містах України.

В Херсоні на посібник чекає екскурсія по місту та знайомство з цікавими та креативними людьми під час публічних читань о 15.30 в Kherson Art Hub Гимназическая, 30 А, Херсон.
  • бесплатно
  • путешествия
  • приключения
22.10.2016
408

Comments

No comments yet. Yours will be first!
EVENTS in the WORLD
http://sol-legas.com/events