21 червня. Золота Булава. Духовний Код Трипілля, України і Європи

21 червня. Золота Булава. Духовний Код Трипілля, України і Європи
Запрошуємо всіх бажаючих на презентацію книжки Василя Хитрука «Золота Булава. Духовний Код Трипілля, України і Європи». Презентація відбудеться у вівторок, 21 червня о 10:30 у відділі наукової інформації та бібліографії (3 поверх).
Книга «Золота Булава. Духовний Код Трипілля, України і Європи» відомого дослідника давніх цивілізацій світу Василя Хитрука – вченого етноісторика – писалась близько 30 років. Вперше у світовій філософсько-літературознавчій індоєвропеїстиці та етноісторії відкривається життєвий світ народів індо-аріки як лінії духо-матеріальної мирно-цивілізаційної еволюції починаючи з палеоліту. Книга «Золота Булава» змінює стереотипи науки, етноісторії, культури і духовності. Книга пропонує панорамний погляд на життя людства та його основоположні літологічні метанаукові принципи процвітання і щастя. Під новим духовним світлом розглядається духовний код України як «кузні народів» та пов’язана з цим історія атлантів, оріїв, укрів-брагманів, лелегів-слов’ян, трояно-етрусків-італів, сколотів-кельтів, гетів, сармато-скіфів, антів… «Золота Булава» також містить понад 300 унікальних ілюстрацій.
Книгу презентуватиме її автор Василь Хитрук – перекладач, філософ-українознавець, один із зачинателів нової духовності, української державності і Просвіти 80-90-х років.
локация / областной центр:
Херсон
начало:
21.06.2016 07:30
завершение:
21.06.2016 08:30
место:
бібліотеки ім. О. Гончара
17.06.2016
404

Comments

No comments yet. Yours will be first!