21-28 травня. «Green-zone» XVIІI Міжнародного театрального фестивалю «Мельпомена Таврії»

21-28 травня. «Green-zone» XVIІI Міжнародного театрального фестивалю «Мельпомена Таврії»
«Green-zone» XVIІI Міжнародного театрального фестивалю «Мельпомена Таврії».

Програма культурно-видовищних заходів:

21.05 Субота
16:00-17:00 Майстер-клас зі сценарно-драматургічної майстерності відомого
білоруського драматурга, сценариста Андрія Курейчика
17:00-18:00 «Мельпомена молода». Шоу-програма продюсерського центру
«Чудеса»
18:30-19:10 Музична програма «Світові хіти» за участю оркестру ХОАМДТ
ім.М.Куліша
19:30-20:30 Музичний вечір за участю джаз-гурту «Тomorrow»
20:30-21:00 Щоденник фестивалю (слайд-шоу – репортаж попереднього дня)
21:00-22-00 Вечірка експериментальної електронної музики «Іce glitch»
(аудіо-візуальна коллаборація)
«Ukrainian еtnobeats», _error (video art) (Херсон)

22.05 Неділя
16:00 Читка п’єси «ичлоМ» херсонського драматурга Євгена Марковського
за участю акторів театру
17:30-18:30 «Мельпомена молода». Вистави «Буратіно» та «Крила».
Театральна студія «Золотая маска» ГО «Сердце матери» м. Херсон
18:30-19:10 Музична програма «Від класики до сучасності» струнного оркестру
ХОАМДТ ім. М.Куліша
19:30-21:00 «Театральний квартирник». Творче об’єднання «АРТ ХАОС»
20:30-21:00 Щоденник фестивалю (слайд-шоу – репортаж попереднього дня)
21:00-22-00 Вечірка експериментальної електронної музики «Іce glitch»
(аудіо-візуальна коллаборація)
tiiiza / Херсон (live, chillwave), _error (video art)

23.05 Понеділок
16:00 Читка п’єси «Исполнитель желаний» білоруського драматурга,
сценариста, публіциста Андрія Курейчика за участю артистів театру
17:30-18:30 «Мельпомена молода». Концертна програма вокальної студії «Унісон»
18:30-19:10 Музична програма «Мелодії серця» за участю оркестру ХОАМДТ
ім. М.Куліша
19:30-20:30 Музичний вечір за участю джаз-гурту «Сrocodile project».
Солістка – Валерія Кучеренко
20:30-21:00 Щоденник фестивалю (слайд-шоу – репортаж попереднього дня)
21:00-22-00 Вечірка експериментальної електронної музики «Іce glitch»
(аудіо-візуальна коллаборація)
Prid.Prod. / Херсон (live, juke), _error (video art)

24.05 Вівторок
16:00 Презентація поетичної збірки «Економіка любові» молодої поетеси,
журналіста, студентки економічного факультету ХДАУ Альони Мовчан.
17:30-18:30 «Мельпомена молода». Музична програма «У стилі «кантрі» за участю
кантрі-гурту «Tumbleweed». Солістка – Аліна Уварова
18:30-19:10 Музична програма за участю джаз квінтету ХОАМДТ ім. М.Куліша
19:30-20:30 Концертна програма «Музичними сторінками «Театральної кухні»
Приймають участь: оркестрова група театру, Т.Новачук, М.Савчук,
І.Кисельов
20:30-21:00 Щоденник фестивалю (слайд-шоу – репортаж попереднього дня)
21:00-22:30 Вистастава: драма «Втеча або пральня ілюзій» (за мотивами «Одісеї»
Гомера та творів І. Бахман), Eastcenter (Австрія)/Незалежна театральна
лабораторія (Чернівці)

25.05 Середа
16:00 Читка п’єси «У нас не всі вдома» українського драматурга, заслуженого
діяча мистецтв України Олександра Марданя
17:30-18:30 «Мельпомена молода»
Зразковий ансамбль «Орхідея» (гімназія №3 філія ДМШ №1)
Зразковий художній колектив вокально-
хореографічна студія «Зорепад» ХДБХТ
18:30-19:10 Музична програма за участю діксіленду ХОАМДТ ім.М.Куліша
19:30-20:30 Концерт джаз-бенду «Fusion Sky» (лауреат джазових фестивалів
у Польщі та Угорщині)
20:30-21:00 Щоденник фестивалю (слайд-шоу – репортаж попереднього дня)
21:00-22-00 Вечірка експериментальної електронної музики «Іce glitch»
(аудіо-візуальна коллаборація)
Marby Mill / Одесса (live, IDM, chillwave), _error (video art)

26.05 Четвер
16:00 Майстер-клас від українського драматурга, художника-концептуаліста
Павла Ар’є
17:30-18:30 «Мельпомена молода». Концертна програма вокальної студії «Кендіс»
18:30-19:10 Музична програма за участю інструментального тріо
(срипка, альт, акордеон) ХОАМДТ ім.М.Куліша
19:30-20:30 Музичний вечір за участю гурту «General voice»
20:30-21:00 Щоденник фестивалю (слайд-шоу – репортаж попереднього дня)
21:00-22-00 Візуально-музичне шоу «Планета факірів»

27.05 П’ятниця
16:00 Презентація антологій актуальних п’єс «МАЙДАН. ДО І ПІСЛЯ»,
біографічних «ТАЇНА БУТТЯ», збірника «АВАНСЦЕНА» та інших
видавничих проектів. Сценічні читання фрагментів нових п’єс.
Модерують Олег Миколайчук і Неда Неждана. (Національний центр
театрального мистецтва імені Леся Курбаса, Київ).
17:30-18:30 «Мельпомена молода». Концерт юних талановитих виконавців та
музикантів: Дарья Третяк, Аліна Костюк, Діана Качан
18:30-19:10 Музична програма «Світові хіти» за участю оркестру ХОАМДТ
ім. М.Куліша
19:30-20:30 Музичний вечір «Пока горит свеча» — «TRIBUTE – «Машина времени» и Андрей Макаревич»
Приймають участь: гурт «Дежавю», заслужена артистка України
Р.Рубльова, Т.Новачук, М.Савчук, І.Кисельов
20:30-21:00 Щоденник фестивалю (слайд-шоу – репортаж попереднього дня)
21:00-22-00 Візуально-музичне шоу за участю DJ Faust та VJ-art (Сергій Хаджава)

28.05 Субота
17:00-18:30 «Мельпомена молода»
Концертна програма Херсонського музичного училища
19:00-19:40 Музична програма «Мелодії серця» за участю оркестру ХОАМДТ
ім. М. Куліша
20:00-21:30 Закриття фестивалю. «Вечір українського року» — кавер-джем-сейшн за
участю провідних музикантів та виконавців регіону
21:30 Презентація відео-фільму «Моя Мельпомена» на великому
проекційному екрані на фасаді ТРЦ «Суворівський»

расписание фестиваля:
sol-legas.org/aphisha/564-20-28-travnja-melpomena-tavr.html
локация / областной центр:
Херсон
начало:
21.05.2016 16:00
завершение:
28.05.2016 22:00
22.05.2016
697

Комментарии

Нет комментариев. Ваш будет первым!