2 вересня. Майстерня громадської участі - «Відкритого простору»

2 вересня. Майстерня громадської участі - «Відкритого простору»
организация:
ХОЦ "Успішна жінка"
начало:
02.09.2016 06:00
завершение:
02.09.2016 14:00
локация / областной центр:
Херсон
Open Space: «Нові перспективи та виклики для активних жінок в об'єднаних громадах»
Регістрація проводиться до 1 вересня 17.00.
Багато з нас відчуває, що наша робота та організації, у яких ми працюємо, громади, де ми живемо, міста та села, де ми мешкаємо, і навіть весь світ навколо нас, змінюються із неймовірною швидкістю.
Щоб ефективно справлятися з різними викликами часу, у нас – активних представників та представниць громад, є можливість обговорити та знайти однодумців, запланувати спільні кроки, щоб змінити наше життя на краще.
Саме ваша, активна участь в Open Space допоможе віднайти такий підхід, до якого буде залучено всі зацікавлені сторони з притаманним їм розумінням, досвідом, сумнівами та мудрістю. Керуючись цим підходом, ми разом з вами, перетворимо громади на місцях, де дух та продуктивна праця, громадянське суспільство та всі прояви життя, зможуть розгорнутися та процвітати.
Технологія „Відкритий Простір” і є саме таким підходом. Саме Open Space забезпечить структуру часу, місця і, свого роду, ритуал, завдяки цьому ви та ваші колеги – учасники заходу самоорганізують своє навчання та планування роботи. В рамках Відкритого Простору всі працюють над тими завданнями, які їм цікаві, і за які вони готові нести відповідальність.
Відкритий Простір – це просто, але нелегко! Ви дізнаєтесь, що Open Space простіший, цікавіший та креативніший за інші, знані вам методи групової роботи.
Проводити Open Space будуть досвідчені фасилітатори – Олена Микитась (Херсон) у співпраці з Світланою Стрільчук (м.Каховка). Важливим є те, що вони профасилітували більше 50 заходів з Open Space, починаючи з 2005 року, охопивши близько 2 500 учасників в Україні.
Проект здійснюється за підтримки Інституту з міжнародного співробітництва Німецької асоціації народних університетів (DVV International) та Міністерства закордонних справ Німеччини та є частиною проекту «Регіональні Голоси – Створюємо Мости для Демократії».
Приєднуйтесь до нас, щоб відкрити простоту, силу, дух і, звичайно ж, можливості формату Open Space!
Захід пройде з 9.00 до 17.00, за адресою вул. Петра Калнишевського 2(Чекістів), актова зала.

Контактний телефон менеджерки заходу ХОЦ «Успішна жінка»: (066)6763343, Іраіда Геращенко.
31.08.2016
377

Comments

No comments yet. Yours will be first!
EVENTS in the WORLD
http://sol-legas.com/events