2 - 3 липня. Арт-фестиваль "Трикутник" (Івано-Франковська область)

2 - 3 липня. Арт-фестиваль "Трикутник" (Івано-Франковська область)
«Трикутник» — атмосферний фестиваль сучасного мистецтва, що відбудеться 2-3 липня на Коломийщині. Наш проект — це унікальна платформа для реалізації творчої молоді та пошуку натхнення для нових ідей.

Усе почалося в 2013 році, коли групі молодих коломийських музикантів набридло грати стінам і стелям. Тоді одна з літніх ночей – на Івана Купала – стала знаковою, а чарівна місцина на пагорбі «Трикутник» в сусідньому селі Воскресінці перетворилася в простір для справжнього драйву. Міні-фестиваль у вузькому дружньому колі 2013-го вже наступного року зібрав понад 300 прихильників живої рокової музики: посеред лісу виступало 7 гуртів з Коломиї та Івано-Франківська, а позаду сцени миготіли вогні вечірнього міста.

Складна ситуація в країні та переосмислення пріоритетів зуміли цьогоріч об’єднати більшу кількість свідомої молоді, що перетворила типову рок-вечірку просто неба на масштабне мистецьке дійство.

Арт-фестиваль «Трикутник», що відбувався 4-5 липня 2015 року, зібрав докупи музикантів, письменників, художників, фотографів та майстрів рукоділля. А організатори ще міцніше об’єдналися, створивши громадську організацію.

Цьогоріч музичну сцену плануємо розділити на денну (молоді музичні команди) та нічну (відомі гурти). Наразі серед заявлених учасників -«niAgara»,«Semmar», «Без обмежень», «Рай із твоїх снів», «Maut», «Марі Кюрі».

Літературна частина (за участі Тараса Прохаська, Зази Пауалішвілі, Христі Венгринюк, Михайла Жаржайла, Тані-Марії Литвинюк, Оленки Герасим'юк тощо) перетвориться скоріш на окремий цілісний проект в рамках фестивалю і щодня закінчуватиметься виступами неформальних театрів («Склад2'0», «Пан Коцик»).

Як і зазвичай, на «Трикутнику» можна буде взяти участь у найрізноманітніших майстер-класах з рукоділля, переглянути виставку картин, позабавлятися з дітьми на дитячому майдантику.

А ще — ми сміливо вийшли за рамки концепції минулорічного фестивалю, адже додали до контенту нічні кінопокази, де можна буде переглянути документальні, арт-хаусні та короткометражні фільми, зняті в Україні.

Нам важливо популяризувати сучасне мистецтво! Також ми ставимо за мету активізувати місцеву молодь, зруйнувати бар'єр між просто споглядачем та учасником, адже кожен охочий може взяти участь у фестивалі та показати свої таланти. Наш проект є чудовим прикладом децентралізації культури в Україні та натхненною платформою для творення нових ідей.

Ми прагнемо розширити творчі та технічні кордони нашого дійства, тому зібрані кошти плануємо витратити на організацію літературного та хендмейд-майданчиків, а саме на оплату дороги учасникам й на оренду необхідної техніки та інших необхідних ресурсів.

Віримо у Вашу підтримку та надихаємося кожним, хто допомагає творити майбутнє арт-фестивалю «Трикутник»!
вконтакте:
локация / областной центр:
Украина
начало:
02.07.2016 06:00
завершение:
03.07.2016 20:00
место:
селі Воскресінці, Івано-Франковська область
  • фестиваль
13.06.2016
631

Comments

No comments yet. Yours will be first!