19 жовтня. Створення діалогу на місцевому рівні (Херсон)

19 жовтня. Створення діалогу на місцевому рівні (Херсон)
начало:
19.10.2016 15:00
завершение:
21.10.2016 15:00
локация / областной центр:
Херсон
Модуль 1: Створення діалогу на місцевому рівні
Разом із тренерами та фасилітаторами, з команди Ірини Брунової-Калісецької, учасники розмірковуватимуть над тим, як на локальному рівні побудувати конструктивний діалог. Також учасники зможуть попрактикувати нові знання з комунікації та співпраці у практичних вправах та стратегічних іграх. Для участі у курсі необхідно заповнити анкету
docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdt0Mx6njWTI9lag_CPGB0QnQjxorwwlL1aLDXhkXd06DxzkA/viewform
Курс «Підходи до створення умов плюралістичних процесів прийняття рішень на місцевому рівні» складається із 4 модулів та передбачає отримання нових знань та практичних компетентностей для громадських активістів, регіональних журналістів та представників органів місцевого самоврядування з плюралістичних механізмів прийняття рішень на локальному рівні.
Курс проводитиметься одночасно в 9 цільових регіонах проекту «Регіональні Голоси – Створюємо Мости для Демократії» (Львів, Вінниця, Житомир, Миколаїв, Херсон, Запоріжжя, Суми, Харків, Київ). Групи учасників курсу в кожному регіоні складаються з 24 осіб (8 громадських активістів, 8 локальних журналістів, 8 представників органів місцевого самоврядування). Під час курсу учасники будуть не тільки спільно навчатися та покращувати компетентності, але й знайдуть однодумців, з якими зможуть покращити політичний клімат в демократичних процесах прийняття рішення на локальному рівні.
  • бесплатно
  • конференции
18.10.2016
329

Comments

No comments yet. Yours will be first!
EVENTS in the WORLD
http://sol-legas.com/events