19 листопада. Презентація книг «Сьогодні я бачила…» та «Плисти проти течії» (Миколаїв)

19 листопада. Презентація книг «Сьогодні я бачила…» та «Плисти проти течії» (Миколаїв)
организация:
культурна асоціація «Новий Акрополь»
начало:
19.11.2016 13:00
завершение:
19.11.2016 15:00
адрес:
Центральна міська бібліотека ім. М.Л. Кропивницького, вул. Потьомкінська, 143-А
номер телефона и другие контакты:
0512 24 01 10; 066 685 39 22; 095 548 69 10
локация / областной центр:
Николаев
До Всесвітнього дня філософії, яке започатковане ЮНЕСКО з 2002 року, культурна асоціація «Новий Акрополь» презентує книги свого видавництва. Це збірка статей, філософських роздумів «Плисти проти течії» Хорхе А. Лівраги – засновника філософського руху у світі та першого керівника Міжнародної культурної організації «Новий Акрополь».

Та збірка філософських ессеїв «Сьогодні я бачила…» Делії С. Гусман – теперішнього керівника Міжнародної організації «Новий Акрополь» у світі.

• Книга «Плисти проти течії» – це збірка філософських ессеїв, статей та лекцій Хорхе Анхеля Лівраги, дає змогу замислитися про сенс життя, мудрість, моральні чесноти, походження людини, Всесвіт і його закони, культуру, історію.

«Ми розуміли, що людство має величезний скарб мудрості, яка залишається прихованою, забутою і недоступною для молоді. Ця мудрість містить відповіді, які стосуються сенсу життя й форм дії, що дозволяють робити суспільство й світ, який нас оточує, кращим.»

Невелика частина творчого доробку видатного філософа, митця та дослідника ХХ століття вперше публікується українською мовою.

• «Сьогодні я бачила...» – книжка особлива. Написана прозою, вона не поступається будь-якому відомому поетичному творові, оскільки її слова напрочуд невимушено заторкують найпотаємніше в кожній людині. Ця книга, написана у жанрі роздумів про наболілі питання сьогодення, виходить за межі часу і простору, в яких ми живемо, бо жоден її фрагмент не можна назвати відголосом скороминущих уподобань, що так само легко зникають, як і виникають. Отже, це з тих незвичайних книг, обкладинка якої мало, а то й нічого нам не говорить, але під нею пульсує цілий світ, геть відмінний від нашого – охмареного песимізмом та безликістю; цілий світ, що, діючи як живодайний бальзам, стає одою життю у кожній з його незліченних форм.
  • бесплатно
17.11.2016
351

Comments

No comments yet. Yours will be first!
EVENTS in the WORLD
http://sol-legas.com/events