17 вересня. USAID презентує свої проекти (Херсон)

17 вересня. USAID презентує свої проекти (Херсон)
Під час святкування Дня Міста будуть представлені 16 проектів та організації, які працюють з USAID (Агентство США з міжнародного розвитку) безпосередньо у Херсоні та у навколишніх територіальних громадах, а саме:

Проект «Муніципальна енергетична реформа в Україні» www.facebook.com/merpukraine;

Програма «Лідерство в економічному врядуванні» (ЛЕВ) www.facebook.com/USAIDLEVProgram;

Проект «Вода для агросектору» www.facebook.com/SWaSADRO;

Програма «Внутрішнє спостереження за політичними процесами в Україні» www.facebook.com/cn.opora;

Програма «Підвищення взаємодії між політичними партіями та громадськими організаціями для вироблення більш ефективної політики»

Проект «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (PULSE) www.facebook.com/decentralization.marathon;

Проект «Громадяни в дії» www.facebook.com/citizensinactionUA;

Проект «Справедливе правосуддя» fair.org.ua/;

Проект «Права людини в дії» www.facebook.com/Ugspl;

«Ініціатива з питань попередження торгівлі людьми» www.facebook.com/IOM.Ukraine;

Проект «Посилення контролю за туберкульозом в Україні» stbcu.com.ua;

Проект «Реформа ВІЛ-послуг» www.facebook.com/HIVReformUA;

Проект «Покращення послуг у сфері ВІЛ/СНІД серед представників груп найвищого ризику в Україні» (RESPOND) www.facebook.com/RESPONDUkraine

Проект «Pепродуктивнe здоров’я в Україні» www.facebook.com/RHFPCoalition.Ukraine

Програма сприяння зовнішньому тестуванню в Україні (USETI) www.facebook.com/usetialliance;

Проект «Альянс сприяння прозорому управлінню освітою в Україні» www.facebook.com/utema2016/;

Відвідувачів чекає цікава і насичена програма:

безоплатні юридичні консультації з питань звернення до суду; інформаційно-освітні матеріали про судову систему України та дізнатися, якою вона стане після змін до Конституції.

безоплатні юридичні консультації про наявні адміністративні послуги, які представники бізнесу вже сьогодні можуть отримати від держави в електронній формі.

консультації з правових питань, пов’язаних з правами людини базову інформацію з прав людини та успішні практики захисту прав; інформацію про правозахисні організації та їх діяльність.

отримати консультації з питань ризиків, пов’язаних з торгівлею людьми, правил безпечної подорожі, легального працевлаштування за кордоном та видів допомоги особам, що постраждали від торгівлі людьми.

отримати консультації по реєстрації громадських та благодійних організацій та надати свої пропозиції по розвитку міста.

перевірити свої знання з виборчого законодавства та власноруч виявити порушення, які фіксували спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА.

дізнатися, як е-технології допомагають робити управління освітою в Україні ефективнішим; отримати консультації щодо розвитку е-управління в Україні.
дізнатись про сучасні методи планування сім’ї, зокрема в умовах надзвичайних ситуацій та збройного конфлікту на сході України.

отримати консультацію лікаря-фтізіатра; озброїтись трьома аргументами, що стануть у нагоді у будь-якій дискусії на тему подолання епідемії туберкульозу та впровадження медичної реформи.

можливість перевірити якість води на вміст хлору.

кваліфіковану консультацію з питань ВІЛ-інфекції та зробити «швидкий» тест на ВІЛ.

Молодь дізнається: про судову систему України; про особливості зовнішнього незалежного оцінювання у 2017 р.; механізми встановлення «порогових балів ЗНО» та електронного розподілення абітурієнтів на підставі результатів ЗНО та визначених ними пріоритетів; про активістів 20-го століття в галузі захисту прав людини та боротьбу за права в різних країнах; як працюють депутати мажоритарники Херсонської області та за допомогою мапи приймалень народних депутатів знати приймальню свого депутата та написати йому листа з питаннями, які стосуються діяльності депутата; про реформу децентралізації в Україні та які інструменти впливу є в активних громадян; про те, як зберегти репродуктивне здоров’я, а також взяти участь у міні-квесті на тему планування сім’ї та репродуктивного здоров’я.

Діти матимуть змогу взяти участь у різноманітних іграх та конкурсах, зокрема конкурсі протестного плакату, «Знайомство з судом», конкурсі малюнків «Херсонський підприємець», грі-лотереї «Дізнайся більше про воду; дізнатися, що таке соціальна рівність і як захищати свої права, взяти участь у творчій майстерні та намалювати місто своєї мрії.
организация:
USAID (Агентство США з міжнародного розвитку)
локация / областной центр:
Херсон
начало:
17.09.2016 09:00
завершение:
17.09.2016 15:00
цена:
Безкоштовно
место:
парк Херсонська Фортеця, біля ККЗ «Ювілейний»
14.09.2016
404

Comments

No comments yet. Yours will be first!