16 сентября. Акция памяти журналистов, погибших во время Независимой Украины (Херсон)

16 сентября. Акция памяти журналистов, погибших во время Независимой Украины (Херсон)
начало:
16.09.2016 10:00
завершение:
16.09.2016 11:00
адрес:
пл. Свободы
номер телефона и другие контакты:
095 316 843 шесть
локация / областной центр:
Херсон
О предстоящей акции сообщил на своей странице в социальной сети фэйсбук журналист, редактор информационного сайта «Херсон De Fakto» Макс Бурич:

«Шановні колеги журналісти та співробітники медіа сфери!

16 вересня в Україні, в день зникнення Георгія Гонгадзе ми вшановуємо всіх загиблих журналістів за часи Незалежності.

На жаль і нині журналісти в Україні ставлячи незручні запитання владі, працюючи у зоні бойових дій і викриваючи корупційні схеми зазнають великих ризиків. І не дивлячись на деякі позитивні зміни в нашому законодавстві поки що рано говорити про гарантії належного захисту наших прав. Цього року як ніколи ми досить добре це бачимо на прикладі трагічної загибелі нашого колеги Павла Шеремета, який загинув 20 липня від вибуху в Києві, нещодавніх подій навколо телеканалу «Інтер», сьогоднішній подій, рейдерського захоплення Ківерської райгазети «Вільним шляхом».

Шановні колеги журналісти та співробітники медіа сфери! Херсонська організація НМПУ та Херсонський клуб екстремальної журналістики закликають Вас 16 вересня, в переддень загибелі засновника «Української правди» Ґеорґія Ґонґдзе, на честь усіх полеглих журналістів та на захист колективу райгазети «Вільним шляхом» у Луцьку, який з 19 вересня розпочинає безстроковій страйк зібратися о 13 годині на площі Свободи, щоб вшанувати пам'ять наших колег та проявити солідарність з нашими колегами з різних міст, які зберуться щоб підтримати Ківерських товаришів.

Прохання повідомити про вашу згоду взяти участь у акції

P.S.: если у кого есть возможность отпечатать пару плакатов, маякуйте, скину. Также приветствуются свечки»
  • бесплатно
14.09.2016
333

Comments

No comments yet. Yours will be first!
EVENTS in the WORLD
http://sol-legas.com/events