16 листопада. Фестиваль «Кіномедіа» (Миколаїв)

16 листопада. Фестиваль «Кіномедіа» (Миколаїв)
организация:
Фестиваль "КІНОМЕДІА"
начало:
16.11.2016 13:30
завершение:
16.11.2016 15:30
адрес:
ЧНУ ім. Петра Могили, вул. 68 Десантників, 10, актова зала
номер телефона и другие контакты:
093 969 85 33
локация / областной центр:
Николаев
Фестиваль короткометражних фільмів про журналістику «Кіномедіа» запрошує на кінопоказ. До програми перегляду увійдуть 12 найкращих фільмів фестивалю за минулі роки.

У програмі – перегляд фільмів-переможців кінофестивалю. Година іронічних, страшних, анімаційних, цинічних та документальних коротких стрічок про журналістику. Після перегляду відбудеться дискусія з Андрієм Лохматовим — журналістом інтернет-видання «Преступности.НЕТ», головою оргкомітету Фестивалю короткометражного кіно «Громадський проектор».

Цьогоріч мандрівний фестиваль «Кіномедіа» планує також візити до Івано-Франківська, Вінниці, Тернополя, Рівного.
«Кіномедіа» – некомерційний кінофестиваль про принципи роботи газетярів, репортерів, телеведучих, практиків PR і інших, хто пише, знімає, розповідає та творить у сфері медіа. Незмінний слоган «Кіномедіа» – «Роздягни медіа в кіно!».

Організатор кінофестивалю – Незалежна асоціація телерадіомовників. Захід відбувається за підтримки Національного Фонду Підтримки Демократії (NED). Інформаційні партнери фестивалю: ГУРТ, Film.UA, «CinemaHall», «Експеримент», «Режисер.Орг», Детектор медіа, uFest.in.ua, «ФРІ», СUT Insight, Today.kiev.ua, «НСКУ», Газета «Постфактум», журнал «Palindrome», «I coworking hub», Dream Kyiv.

Стежте за новинами на веб-ресурсах фестивалю:
www.kinomedia.in.ua/ua/
www.facebook.com/kinomedia.festival/

project@nam.com.ua
  • бесплатно
  • фестиваль
11.11.2016
386

Comments

No comments yet. Yours will be first!
EVENTS in the WORLD
http://sol-legas.com/events