15 - 19 вересня. Wild Photography tour з Михайлом Богомазом (Херсонская обл.)

15 - 19 вересня. Wild Photography tour з Михайлом Богомазом (Херсонская обл.)
начало:
15.09.2016 17:00
завершение:
19.09.2016 20:00
локация / областной центр:
Херсон
Запрошуємо поціновувачів дикої природи разом з фотографом National Geographic Михайлом Богомазом взяти участь у пригоді за мотивами африканського сафарі.

Острів до якого прямує експедиція змальовували в своїх творах античні історики. У давнину, його разом з косою Тендра греки називали Ахіллів біг. Острів Джарилгач, пропонує безліч приголомшених фотографічних можливостей та спостережень за природою. Джарилгач — найбільший незаселений острів Європи. Знаходиться в дикій частині Чорного моря, а це стада копитних, зграї птахів (зокрема пеліканів), дельфінів, піщані дюни і барвистий степ, красиве небо та неймовірний дух свободи. Непідкорений острів? Відчуйте себе першовідкривачем.

День 1.
Прибуття до Херсону. Прогулянка містом з відвідуванням Херсонського краєзнавчого музею, для огляду історії і культури краю. В програмі також передбачається відвідування чудової пам'ятки архітектури, перлини класицизму – Катерининського собору, що побудований в другій пол. ХVIII ст.
Обід в місцевому закладі і відправлення до національного природного парку «Олешківські піски», що знаходяться за 30 км від Херсону. Ландшафти цієї пустелі вражають різноманіттям, первозданністю та водночас довгою і непростою історією. На території парку є можливість побачити і піщаний степ і напівпустелю.
Трансфер до Скадовську та переправа на катері з порту через Джарилгацьку затоку і піщані коси до самого острова. Проїзд по Національному природному парку «Джарилгацький» на вантажівках до будинку лісників і нашої бази.

День 2.
Ранковий підйом і зустріч сходу сонця на вишці для спостережень. Тут є можливості фото та відеозйомки муфлонів та оленів, поряд з якою розташований водопій.
У другій половині дня ми вже пройдемось пішки до маяку, який спроектований учнем Г. Ейфеля, на початку ХХ століття, а також досліджуємо територію по дорозі до нього

День 3.
Подорож на ранкове сонце в урочище «Пиндики». Лагуна з численними невеличкими соленими озерами і острівцями. Учасники досліджуватимуть північно-західний берег острова. Це місце дуже полюбляють водоплавні птахи – чисельні мартини, баклани, рожеві пелікани, лебеді. Територія є однією з найкраще збережених ділянок природних ландшафтів Північного Причорномор’я, важливих в якості місць скупчення птахів під час сезонних міграцій.
В другій половині дня передбачений прогулянка до затоки де ми зможемо побачити скатів, які в цей час масово збираються на прибережних ділянках, а також познімати-побачити чудові вечірні пейзажі.

День 4.
Експедиція попрямує знову до урочища «Пиндики», тільки зі сторони води, де під час мандрівки на катері продовжить фото- і відеозйомку рослинного і тваринного світу та ландшафтів. Учасники досліджуватимуть північно-західний берег острова, в акваторії Каркінітської затоки. Можливо вдасться відзняти муфлонів та асканійкого оленя. Повернення до бази. Прощальна вечірка.

День 5.
Остання ранкова прогулянка, перш ніж повернутися до Херсону. Можливо вдасться відзняти скарабея священного – жука, занесеного до Червоної книги України, або дуже рідкісного богомола – емпузу піщану, яка зрідка трапляється на піщаних дюнах. І безсумнівно, саме море в промінцях світанку.

Об`єкти для Бьордвотчінгу, зможемо спостерігати — фазанів та різноманітних водоплавних птахів: куликів, бакланів, рожевих пеліканів, качок, косарів та інших.

Гід туру – Михайло Богомаз, біолог, фотограф дикої природи, автор видання National Geographic. На вас чекають майстер-класи з фотографії, цікаві історії, багато сміху й веселощів, хвилі моря і вітер степу, і звісно надзвичайна атмосфера.

Вартість туру: 4900 грн.

У вартість входить:
— супровід гіда;
— триразове харчування протягом туру (сніданки, обіди, перекуси під час переходів, вечері, вечірка, два обіди в Херсоні);
— всі переїзди поза Херсоном (замовний автобус, рейсовий автобус, переправа на Джарилгач, мандрівка на катері, довгі пересування по острову на позашляховиках);
— проживання в місцевій лоджі (наявний душ, кухня, ліжка);
— консультування та допомога у підготовці до походу;
— екскурсія в «Олешківських пісках» і по об`єктах в Херсоні.

Тривалість експедиції: 5 дні/4 ночі.
Рівень складності: середній.

Кількість місць у турі обмежена — максимум 9 учасників.

Збір у Херсоні, перша половина дня -15 вересня.

Заявки надсилати на електронну адресу apvernadsky@gmail.com
за формою:
П.І.Б.
Місце проживання
Телефон
Е-mail
Особливості дієти (якщо є)

Інформація щодо реманенту і авансу будуть висвітлені в окремому пості.

Після подання заявки, ви отримаєте реквізити для оплати.Організатори залишають за собою право коригувати маршрут в залежності від погодних умов та кількості учасників.
  • путешествия
  • приключения
31.08.2016
634

Comments

No comments yet. Yours will be first!
EVENTS in the WORLD
http://sol-legas.com/events