Урбаністичний форум

Урбаністичний форум
начало:
11.12.2015 14:00
завершение:
17.12.2015 16:00
адрес:
конференц-зал «Конгресс», Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека
номер телефона и другие контакты:
0662614677 (Андрій)
Захід присвячений темі функціонування, розвитку та створення, громадських просторів у місті Херсон.

Включає до себе, проведення лекцій фахівців-архітекторів з перелічених тем, воркшопів-клаузур навчального характеру, та у фіналі конкурсу проектів, та пропозицій та тему «Громадський простір «Лебедине озеро».

Метою цього заходу є спроба звернути увагу широкої та професійної громадськості, на таку важливу тему для розвитку не тільки міста Херсона, а і в загалом розвитку сучасних міст як влаштування місць сучасного громадського простору, та запросити вказану громадськість приєднатися до наших зусиль у створенні та діяльності з популяризації інноваційних ідей організації рекреаційного простору нашого міста.

Громадські простори, які поєднують комплекс різних рекреаційних функцій та об’ємно-планувальних прийомів, дають можливості взаємодіяти різним верствам населення на більш високому рівні, це території на яких проходить формування цілісної громадянської спільноти. Вони є важливими частинами найкращих міст світу.

Такий громадський простір, як нова, сучасна концепція організації окремої території міста, покликаний прийти на зміну застарілим уявленням про парк.

пятница, 11 декабря, с 16 до 19,
суббота и воскресенье, 12-13 декабря, с 11 до 16
и четверг, 17 декабря.
05.12.2015
421

Comments

No comments yet. Yours will be first!
EVENTS in the WORLD
http://sol-legas.com/events