1 - 29 грудня. Стань лотом на благодійному аукціоні зустрічей до Нового Року (Херсон)

1 - 29 грудня. Стань лотом на благодійному аукціоні зустрічей до Нового Року (Херсон)
вконтакте:
начало:
30.11.2016 23:00
завершение:
29.12.2016 20:00
локация / областной центр:
Херсон
Новий Рік — це не тільки свято родин і сімей. Є дітки, які не мають ні батьків, ні близьких людей з якими б могли ділитися проблемами і просто жити в любові рідних. Їм потрібна наша допомога. Ми хочемо зробити справжнє свято для таких діток. Принести в їхні серця любов і тепло. Зробити їхнє життя трошки легшим і більш щасливим. Що може бути кращим, ніж бачити сміх дитини і щастя в її очах?

Додавайте свої фото до альбомів, робіть свої ставки та купуйте зустрічі!

Принцип дуже простий. Ви надсилаєте своє фото сюди: www.facebook.com/diana.nikituk разом із коротеньким підписом про себе. Я додам його до альбомів «Хлопці», «Дівчата» або «Майстер-Класи » Всі бажаючі можуть переглядати фото та робити свої ставки заради зустрічі з обраною людиною.

МЕТА #АУКЦІОНУ: зібрати кошти до Нового Року, на які придбати солодощі, іграшки та розвиваючі ігри для дітей-сиріт дитбудинків м. #Херсона.
УМОВИ АУКЦІОНУ: у групі створені альбоми
«Хлопці», «Дівчата» та «Майстер-Класи », у які учасники, згідні із правилами аукціону, завантажують свої фотографії для потенційних покупців. Правила подані нижче.

Оплату ваших ставок ви можете провести при особистій зустрічі з організаторами акціі, або за допомогою віртуального платежу на картку ПриватБанку № 5168755376023756
Також на ту саму картку всі бажаючі можуть зробити пожертви не беручи участь у аукціоні.
Краще повідомляти коли і яку суму ви переказали у приват Сусанні Абольяниній: www.facebook.com/xyzsusana

Повний фінансовий звіт про витрачені кошти буде вестися в цій таблиці, до якої кожен бажаючий матиме доступ: goo.gl/9tIIrz

#благодійний_аукціон_зустрічей
  • бесплатно
  • приключения
25.12.2016
423

Comments

No comments yet. Yours will be first!
EVENTS in the WORLD
http://sol-legas.com/events